Serwis korzysta z plików cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę, że będą one umieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Mogą Państwo zmienić ustawienia dotyczące plików cookies w swojej przeglądarce.

MENU
Znajdź wydarzenie wybierz odbiorcę, miejsce oraz rodzaj wydarzenia, które Cię interesuje
W Krainie Wyobraźni. Koncert dla dzieci w wyk. Filharmonii Narodowej (14-06-2022)


14.06.2022 r. godz. 13.30 - Spotkania z muzyką. Koncert dla dzieci pt. "W Krainie Wyobraźni" w wykonaniu Filharmonii Narodowej. Miejsce: filia GOK Lesznowola w Mysiadle, ul. Topolowa 2. Wstęp wolny.

Kraina wyobraźni to miejsce, w którym może zdarzyć się wszystko! Co powiecie na spotkanie z roślinami i zwierzętami, które w magiczny sposób przemówią do nas różnymi głosami? Przekonajmy się, co się stanie, kiedy pewien fryzjer spotka się z lwem, buraczek posprzecza się z chrzanem, a żuraw przeprowadzi interesującą rozmowę z czaplą? To nie wszystko! Pewien zegarmistrz – Pan Wahadło, w swojej pracowni wysłucha próśb zegarów i zrobi wszystko, żeby je naprawić. Czy mu się to uda? Tych i wielu innych niezwykłych opowieści wysłuchamy za sprawą śpiewaków, którym towarzyszyć będą dźwięki olbrzyma na trzech nogach, czyli fortepianu.