Serwis korzysta z plików cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę, że będą one umieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Mogą Państwo zmienić ustawienia dotyczące plików cookies w swojej przeglądarce.

MENU
Znajdź wydarzenie wybierz odbiorcę, miejsce oraz rodzaj wydarzenia, które Cię interesuje
W stronę Nowego Świata. Opowiem Ci bajkę. Koncert dzieciom w wyk. Filharmonii Narodowej. Mysiadło (04-02-2020)


4.02.2020 r. godz. 13.30 - Koncert dla dzieci w wyk. Filharmonii Narodowej pt. "W stronę Nowego Świata. Opowiem Ci bajkę". Miejsce: filia GOK Lesznowola w Mysiadle, ul. Topolowa  2.

Zdjęcia z wydarzenia:

 

W stronę Nowego Świata – dla młodzieży
Opowiem Ci bajkę… – dla dzieci

aktor, trąbka, fortepian

 

W nowym sezonie artystycznym pragniemy kontynuować opowieść o fenomenie kultury amerykańskiej zapoczątkowaną programem Ameryka, Ameryka z muzyką wokalną i fortepianową. Tym razem uwagę poświęcimy poezji powstałej w Stanach Zjednoczonych w XIX i XX wieku. W interpretacji aktora zabrzmią wiersze najważniejszych poetów amerykańskich, jak Edgar Allan Poe, Robert Frost, czy Bob Dylan. Atrakcyjną oprawę muzyczną zapewnią im trąbka i fortepian.
 
Dzieciom zaproponujemy natomiast opowieść o Czerwonym Kapturku w autorskim opracowaniu Jana Brzechwy. Przygody dziewczynki, która musi przemierzyć las, by dotrzeć do domku babci, od lat bawią i uczą małych słuchaczy. Dodatkową atrakcją koncertu będą piosenki napisane specjalnie na tę okazję.