Dziecięca wystawa pokonkursowa "Anioły 2019". Galeria PASAŻ. Mysiadło (16-12-2019)

16.12.2019 r. godz. 13.30 - Wernisaż dziecięcej wystawy pokonkursowej "Anioły 2019". Miejsce: Galeria PASAŻ w filii GOK Lesznowola w Mysiadle, ul. Topolowa 2.

Wystawę można zwiedzać do 18 lutego 2020 r. włącznie.

Wernisaż dziecięcej wystawy pokonkursowej "Anioły 2019", uświetniony został występem w wyk. dzieci Przedszkola "Nutka". Po pięknym, mikołajkowym przedstawieniu laureatom konkursu plastycznego, którego organizatorem była SP w Nowej Iwicznej zostały rozdane nagrody i wyróżnienia. Serdecznie gratulujemy talentów i zapraszamy do zwiedzania wystawy.

Zdjęcia z wydarzenia: