Serwis korzysta z plików cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę, że będą one umieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Mogą Państwo zmienić ustawienia dotyczące plików cookies w swojej przeglądarce.

MENU
Znajdź wydarzenie wybierz odbiorcę, miejsce oraz rodzaj wydarzenia, które Cię interesuje
Wirtualna wystawa fotograficzna na FB pt. Piękno Wielkanocy (09-04-2017)


9-17.04.2017 r. - Wirtualna wystawa fotograficzna pt. Piękno Wielkanocy - zapraszamy wszystkich do udziału w wirtualnej wystawie fotograficznej i do podzielenia się nastrojami dotyczącymi Świąt Wielkanocnych.

W postach zamieszczać można: zdjęcia palm wielkanocnych, pisanek, stroików i ozdób świątecznych, wiosennych koszyczków ze święconką, zajączkami, kurczaczkami i innymi symbolami, kojarzącymi się z nadchodzącymi Świętami. Mogą to być także czynności takie jak pieczenie ciast, nakrywanie do stołu, strojenie mieszkania czy wspólne, rodzinne celebrowanie tradycji, łącznie z wesołym Śmigusem-Dyngusem.

    Posty należy dodawać w wydarzeniu na fanpage'u GOK Lesznowola pt. "Wirtualna wystawa fotograficzna pt. Piękno Wielkanocy" w terminie od Palmowej Niedzieli do zakończenia Świąt.

 

REGULAMIN

 1. Organizatorem wirtualnej wystawy fotograficznej pt. "Piękno Wielkanocy" jest Gminny Ośrodek Kultury w Lesznowoli. Zabawa ma charakter otwarty i zorganizowana jest z okazji Świąt Wielkanocnych.
 2. Aby wziąć udział w wystawie:
  - trzeba zamieścić post ze zdjęciem w wydarzeniu
  - można zamieszczać dowolną ilość postów i zdjęć
  - można kliknąć "wezmę udział" w wydarzeniu
  -  można udostępnić wydarzenie na swojej tablicy
 3. Wirtualna wystawa fotograficzna pt. "Piękno Wielkanocy" nie ma charakteru konkursowego. Celem zabawy jest aktywizacja twórcza i umożliwienie uczestnikom  publicznego podzielenia się z innymi swoimi fotografiami.
 4. W wirtualnej wystawie może wziąć udział każdy, kto posiada konto na facebook'u i samodzielnie uwieczni sceny dotyczące Świąt Wielkanocnych. Fotografia może przedstawiać symbole (palmy, pisanki, koszyczki, ozdoby itd.) oraz czynności, zwyczaje i tradycje rodzinne czy religijne związane tematycznie ze Świętami Wielkanocnymi. Zabrania się umieszczania zdjęć nie swojego autorstwa.
 5. Fotografię należy zamieścić jako post na fanpage'u GOK Lesznowola w wydarzeniu pt. "Wirtualna wystawa fotograficzna pt. Piękno Wielkanocy".
 6. Każdy post powinien zawierać opis dotyczący zamieszczonego zdjęcia.
 7. Zamieszczenie zdjęcia jest jednocześnie zgodą na jego późniejszą publikację przez Gminny Ośrodek Kultury w Lesznowoli. Z chwilą zamieszczenia prac fotograficznych w poście w powyższym wydarzeniu na fanpage'u organizatora uczestnicy konkursu przenoszą na GOK Lesznowola nieodpłatnie, bezterminowo, bez ograniczeń co do terytorium, wszelkie autorskie prawa majątkowe do prac, stanowiących przedmiot zabawy, na wszystkich polach eksploatacji, o których mowa w art.50 ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2006 Nr 90, poz. 631, z późn. zm.).
 8. Wirtualna wystawa wielkanocna trwać będzie  w dniach od 9 do 17 kwietnia (włącznie) 2017 roku. W tym czasie można brać w niej udział, czyli zamieszczać zdjęcia w wydarzeniu.
   

Serdecznie zachęcamy do fotograficznego uwieczniania
najpiękniejszych chwil!

 

Dyrektor i Pracownicy
Gminnego Ośrodka Kultury w Lesznowoli