Serwis korzysta z plików cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę, że będą one umieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Mogą Państwo zmienić ustawienia dotyczące plików cookies w swojej przeglądarce.

MENU
Znajdź wydarzenie wybierz odbiorcę, miejsce oraz rodzaj wydarzenia, które Cię interesuje
WYNIKI. Flaga Polski 2019. Wirtualny konkurs fotograficzny na FB. II edycja (30/04/2019 - 05/05/2019)


Zaprosiliśmy młodzież i dorosłych do udziału w II edycji otwartego wirtualnego konkursu fotograficznego pt. "Napisz post: Flaga Polski 2019. Wirtualny konkurs fotograficzny". Konkurs zorganizowany jest z okazji Święta Flagi Rzeczpospolitej Polskiej.

Posty ze zdjęciami można było zamieszczać do niedzieli 05.05.2018 r. do godz. 23.59 w wydarzeniu pt. "Napisz post: Flaga Polski 2019. Wirtualny konkurs fotograficzny" na fanpage'u GOK Lesznowola.

 

WYNIKI:

Komisja w składzie: Karolina Kieś, Jan Drewicz i Maciej Jagodziński oceniła nadesłane prace i postanowiła nagrodzić prace trzech autorów:

I miejsce: Cecylia Marciniak-Scarpi
II miejsce: Janek Bakalarczyk
III miejsce: Anna Jaz-Kadzińska

Komisja postanowiła nie przyznać wyróżnień.

Prosimy laureatów o podanie danych adresowych potrzebnych do przysłania nagrody - na adres: gok@gok-lesznowola.pl z tematem maila: "Laureat konkursu FLAGA POLSKI"

Serdecznie dziękujemy za udział i gratulujemy zwycięzcom!

Protokół pokonkursowy

 

ZWYCIĘSKIE PRACE:


Cecylia Marciniak-Scarpi - I miejsce

 

Janek Bakalarczyk - II miejsce

 

Anna Jaz-Kadzińska - III miejsce

 


 

 

 

 

 

REGULAMIN KONKURSU

 1. Organizatorem wirtualnego konkursu fotograficznego pt. "Napisz post: Flaga Polski 2019. Wirtualny konkurs fotograficzny" jest Gminny Ośrodek Kultury w Lesznowoli. Konkurs zorganizowany jest z okazji Święta Flagi RP i ma charakter otwarty.
 2. Aby wziąć udział w konkursie:
  - należy kliknąć "zainteresowany" lub "wezmę udział" w wydarzeniu konkursowym, tu: Napisz post: Flaga Polski 2019. Wirtualny konkurs fotograficzny
  - należy napisać post z dołączonym z zdjęciem 
  - można udostępnić wydarzenie konkursowe na swojej tablicy
 3. W Konkursie może wziąć udział każdy, kto ukończył 13 rok życia oraz posiada własne konto na Facebook'u i samodzielnie wykona zdjęcie przedstawiające flagę Polski - umieszczoną np. na domach, instytucjach, masztach, w parkach i w innych miejscach - przedstawioną w ciekawym ujęciu kompozycyjnym oraz zachowane w należytej symbolice patriotycznej.
 4. Fotografię należy zamieścić jako post na fanpage'u GOK Lesznowola w wydarzeniu pt. "Napisz post: Flaga Polski 2019. Wirtualny konkurs fotograficzny".
 5. W poście można zamieścić tylko jedno zdjęcie. Każdy post powinien zawierać opis dotyczący zamieszczonego zdjęcia (opis miejsca, nastroju, cytat itp.).
 6. Zabrania się umieszczania zdjęć nie swojego autorstwa.
 7. Zamieszczenie zdjęcia jest jednocześnie zgodą na jego późniejszą publikację przez Gminny Ośrodek Kultury w Lesznowoli. Z chwilą zamieszczenia prac fotograficznych w poście w powyższym wydarzeniu na fanpage'u organizatora uczestnicy konkursu przenoszą na GOK Lesznowola nieodpłatnie, bezterminowo, bez ograniczeń co do terytorium, wszelkie autorskie prawa majątkowe do prac, stanowiących przedmiot zabawy, na wszystkich polach eksploatacji, o których mowa w art.50 ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2006 Nr 90, poz. 631, z późn. zm.).
 8. Konkurs trwać będzie do 5 maja 2019 r. roku do godz. 23.59. W tym czasie można brać w nim udział, czyli zamieścić zdjęcie w poście wydarzenia.
 9. Po upływie terminu konkursu, spośród biorących udział przez specjalnie powołane Jury zostaną przyznane nagrody: 1, 2 i 3 miejsce oraz trzy wyróżnienia. Komisja ma prawo do nieprzyznania wszystkich nagród. Sposób wręczenia lub dostarczenia nagród podamy po ogłoszeniu wyników.
 10. Informacja o wynikach konkursu oraz sposobu odbioru nagród zostanie zamieszczona w wydarzeniu oraz na stronie internetowej www.gok-lesznowola.pl w dniu 21 maja 2019 r.
 11. Złożenie pracy konkursowej tj. zamieszczenie postu z fotografią w omawianym wydarzeniu jest równoznaczne z akceptacją niniejszego regulaminu.

Jolanta Walentyna Sobolewska
Dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury w Lesznowoli

 

Wspomnienie I edycji konkursu tutaj

 

Polub Fanpage Gminnego Ośrodka Kultury w Lesznowoli:
https://www.facebook.com/Gminny.Osrodek.Kultury.w.Lesznowoli/

Codziennie nowe posty oraz informacje!