Serwis korzysta z plików cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę, że będą one umieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Mogą Państwo zmienić ustawienia dotyczące plików cookies w swojej przeglądarce.

MENU
Znajdź wydarzenie wybierz odbiorcę, miejsce oraz rodzaj wydarzenia, które Cię interesuje
WYNIKI konkursu Kolory mojego lata 2021. IV edycja (31-07-2021)


WYNIKI  KONKURSU

Dnia 4 września 2021 r. Komisja w składzie: Jan Drewicz, Karolina Kieś, Aneta Zielińska rozstrzygnęła IV edycję wirtualnego konkursu fotograficznego pt. ,,Kolory mojego lata 2021”, ogłoszonego w lipcu na stronie internetowej oraz na FB GOK Lesznowola.

Do konkursu zgłosiło się 4 uczestników. Komisja, składająca się z pracowników Gminnego Ośrodka Kultury w Lesznowoli, wyłoniła 3 zwycięzców, którym przyznała nagrody rzeczowe.

Zwycięzcami są :

1 miejsce - Jan Cyngot

2 miejsce - Cecylia Marciniak-Scarpi

3 miejsce - Gabriela Trojanowska

Zwycięzców prosimy o kontakt mailowy na adres: gok@gok-lesznowola.pl w celu ustalenia sposobu odebrania nagrody. W temacie maila prosimy wpisać „Laureat konkursu Kolory mojego lata”.

Serdecznie gratulujemy laureatom i życzymy dalszych sukcesów w sztuce fotografii. 

Protokół pokonkursowy

================================

 

Zapraszamy młodzież i dorosłych do udziału w IV edycji otwartego, wirtualnego konkursu fotograficznego pt. "Napisz post: Kolory mojego lata 2021. IV edycja konkursu fot.".

Posty ze zdjęciami (do 5 zdjęć jednego autora w jednym poście) można  zamieszczać od dnia ogłoszenia konkursu do dn. 31.07.2021 r. do godz. 23.59 w wydarzeniu pt. "Napisz post: Kolory mojego lata 2021. IV edycja konkursu fot." zamieszczonego na fanpage'u GOK Lesznowola w dziale "Wydarzenia".

 

REGULAMIN KONKURSU

 1. Organizatorem wirtualnego konkursu fotograficznego pt. "Napisz post: Kolory mojego lata 2021. IV edycja konkursu fot." jest Gminny Ośrodek Kultury w Lesznowoli. Konkurs ma charakter otwarty.
 2. Aby wziąć udział w konkursie:
  - należy kliknąć "zainteresowany/a" lub "wezmę udział" w wydarzeniu konkursowym
  - należy napisać post z dołączonym z zdjęciem lub serią do 5 zdjęć
  - można udostępnić wydarzenie konkursowe na swojej tablicy
 3. W Konkursie może wziąć udział każdy, kto ukończył 13 rok życia oraz posiada własne konto na Facebook'u i doda post z samodzielnie wykonanymi zdjęciami przedstawiającymi miejsca, ludzi, przyrodę lub inne tematy w ciekawej kolorystyce. Można temat potraktować metaforycznie.
 4. Fotografię lub cykl fotografii należy zamieścić jako jeden post na fanpage'u GOK Lesznowola w wydarzeniu pt. "Napisz post: Kolory mojego lata 2021. IV edycja konkursu fot. "
 5. W poście można zamieścić kilka zdjęć, nie więcej jednak niż 5. Każdy post powinien zawierać opis dotyczący zamieszczonego zdjęcia (opis miejsca, nastroju itp.).
 6. Zabrania się umieszczania zdjęć nie swojego autorstwa.
 7. Zamieszczenie zdjęcia jest jednocześnie zgodą na jego późniejszą publikację przez Gminny Ośrodek Kultury w Lesznowoli. Z chwilą zamieszczenia prac fotograficznych w poście w powyższym wydarzeniu na fanpage'u organizatora uczestnicy konkursu przenoszą na GOK Lesznowola nieodpłatnie, bezterminowo, bez ograniczeń co do terytorium, wszelkie autorskie prawa majątkowe do prac, stanowiących przedmiot zabawy, na wszystkich polach eksploatacji, o których mowa w art.50 ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2006 Nr 90, poz. 631, z późn. zm.).
 8. Konkurs trwać będzie do 31 lipca 2021 r. roku do godz. 23.59. W tym czasie można brać w nim udział, czyli zamieścić zdjęcie w poście wydarzenia.
 9. Po upływie terminu konkursu, spośród biorących udział przez specjalnie powołane Jury zostaną przyznane nagrody: 1, 2 i 3 miejsce oraz trzy wyróżnienia. Komisja ma prawo do nieprzyznania wszystkich nagród. Sposób wręczenia lub dostarczenia nagród podamy po ogłoszeniu wyników.
 10. Informacja o wynikach konkursu zostanie zamieszczona w wydarzeniu do końca sierpnia 2021 r.
 11. Wyniki konkursu fotograficznego zostaną ogłoszone w wydarzeniu oraz na stronie internetowej www.gok-lesznowola.pl
 12. Złożenie pracy konkursowej tj. zamieszczenie postu z fotografią w omawianym wydarzeniu jest równoznaczne z akceptacją niniejszego regulaminu.

Jolanta Walentyna Sobolewska
Dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury w Lesznowoli

 

Przy okazji powspominajmy I edycjęII edycję i III edycję fotograficznego tego konkursu.

 

Polub Fanpage Gminnego Ośrodka Kultury w Lesznowoli:
https://www.facebook.com/Gminny.Osrodek.Kultury.w.Lesznowoli/

Codziennie nowe posty oraz informacje!