Serwis korzysta z plików cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę, że będą one umieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Mogą Państwo zmienić ustawienia dotyczące plików cookies w swojej przeglądarce.

MENU
Znajdź wydarzenie wybierz odbiorcę, miejsce oraz rodzaj wydarzenia, które Cię interesuje
Zespół Piosenki Biesiadnej MROKOWIACY


W Mrokowie działa Zespół Piosenki Biesiadnej MROKOWIACY. Próby odbywają się raz w tygodniu - we wtorki w godz. 18.30 - 20.30 w świetlicy OSP w Mrokowie, a prowadzą je instruktorzy GOK: pani Lidia Machnicka i panowie Henryk Popławski  Albin Rydzewski, którzy układają program, szkolą wokalnie i akompaniują muzykalnym uczestnikom zajęć śpiewaczych. Wcześniejszym opiekunem zespołu był pan Ryszard Pasiński.

Zespół Piosenki Biesiadnej MROKOWIACY działający pod skrzydłami GOK Lesznowola   jest zdobywcą wielu nagród i wyróżnień. Powstał w 2007 roku przy Kole Nr2 Związku Emerytów i Rencistów w Mrokowie. Zespół bierze udział w przeglądach zespołów seniorów i zdobywa nagrody. Osiągnięte wyniki dają członkom zespołu ogromną satysfakcję i pobudzają do dalszego doskonalenia umiejętności wokalnych.

Warsztaty wyjazdowe 2019

Zespół Piosenki Biesiadnej MROKOWIACY wziął udział w wyjazdowych warsztatach śpiewaczych, połączonych ze zwiedzaniem Ciechocinka i Torunia.Zapraszamy do galerii zdjęć z wyjazdu:

 

Laury dla MROKOWIAKÓW

Najserdeczniejsze gratulacje dla Zespołu Piosenki Biesiadnej MROKOWIACY działającego w GOK Lesznowola pod kier. Henryka Popławskiego i Albina Rydzewskiego za  zajęcie III miejsca w kat. zespół wokalno-instrumentalny w VII Przeglądzie Piosenki Polskiej "Kocham Cię Ojczyzno" Ośrodka Kultury ARSUS w Warszawie, który odbył się w dn.  29.04.2019 r.

 

Wydarzenia: