Serwis korzysta z plików cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę, że będą one umieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Mogą Państwo zmienić ustawienia dotyczące plików cookies w swojej przeglądarce.

MENU
Znajdź wydarzenie wybierz odbiorcę, miejsce oraz rodzaj wydarzenia, które Cię interesuje
Zmiana miejsca Pracowni Multimedialnej LCK. Magdalenka


     Gmina Lesznowola przystąpiła do udziału w projekcie realizowanym przez Samorząd Województwa Mazowieckiego pod nazwą „Rozwój e-usług i ich dostępu dla obywateli w ramach Mazowieckiej Sieci Społeczeństwa Informacyjnego „M@zowszanie”.   Projekt współfinansowany jest przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2007-2013 oraz ze środków budżetu państwa i budżetu województwa mazowieckiego.

   Ze środków w ramach projektu została urządzona stacjonarna komputerowa pracownia.

  Uprzejmie informujemy, iż Pracownia Multimedialna LCK (Lokalne Centrum Kompetencji) liczy pięć stanowisk komputerowych i ruszyła w październiku 2015 r. Od początku istnienia stacjonowała w filii GOK Lesznowola w Janczewicach, a ze względu na likwidację tejże filii GOK od dn. 1.01.2020 r. została przeniesiona do filii GOK Lesznowola w Centrum Integracji Społecznej (CIS) w Magdalence przy ul. Lipowej 28.

Adres Pracowni LCK:
 

Filia GOK Lesznowola w Magdalence

Centrum Integracji Społecznej (CIS)
05-506 Magdalenka
ul. Lipowa 28
tel. 509 310 659

Pracownia czynna:
poniedziałek 12.30-16.00
wtorek 12.00-18.00
środa 12.00-16.00
czwartek-piątek 8.00-16.00

Opiekunem pracowni jest
p. Maciej Jagodziński

Kontakt:
maciej.jagodzinski@gok-lesznowola.pl
 

    W tym czasie każdy mieszkaniec może nieodpłatnie korzystać z komputerów z oprzyrządowaniem oraz z Internetu. Samodzielnie, lub też z pomocą opiekuna pracowni będzie można szukać potrzebnych informacji, napisać pismo, cv, wysyłać maile itd. Serdecznie zapraszamy także osoby starsze, które do tej pory nie miały okazji nauczyć się podstawowej obsługi komputera.

 

Gorąco zachęcamy do korzystania 
z Pracowni Multimedialnej w Magdalence.